Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | English Version
Generale! Czas byś dołączył do naszej gildii!
Zarejestruj się i wygraj atrakcyjne nagrody »
 

PELNE AKTUALNOSCI GILDI GENERALÓW:

2008-04-09 | Nowości ze sklepu: promocje, Panzer General 2 oraz płatności gotówką

AUTOR: Szarik
Biblioteka Gier |  Nowości ze sklepu: promocje, Panzer General 2 oraz płatności gotówkąW sklepie The Generals` Guild pojawiła się nowa forma płatności. Za zakupione gry i dodatki można płacić gotówką w sklepie sieci Żabka oraz wszędzie tam gdzie są obsługiwane Moje Rachunki. Znak Moje Rachunki znajdziesz m.in. w sklepach Carrefour, Champion, Kaufland, Albert, Real czy wybranych stacjach Orlen lub Statoil i w wielu innych supermarketach i hipermarketach. Wymienione metody płatności są tańsze (poniżej złotówki), szybsze i pewniejsze w porównaniu do płatności w urzędzie pocztowym! Po dokonaniu zakupu wystarczy oddrukować dokument płatności, iść z nim do sklepu lub hipermarketu i tam zapłacić.

Nowe promocje w sklepie :

Galactic Civilizations II: Dark Avatar
Stara cena: 39.04 ZŁ Promocyjna cena: 28.06 ZŁ
Herats of Iron 2 - złota edycja
Stara cena: 24.40 ZŁ Promocyjna cena: 18.30 ZŁ
Across the Dnepr - dodatek do Korsun Pocket
Stara cena: 56.12 ZŁ Promocyjna cena: 48.80 ZŁ

Cały czas trwa promocja na grę Korsun Pocket (pozostały tylko 2 sztuki).

Nowości w sklepie:

Panzer General 2 - nowa, oryginalna, zafoliowana płyta CENA: 91.50 ZŁ
Panzer General 2 - raj gracza - 14 kampanii autorstwa Adama Bolesty CENA: 29.28 ZŁ

Płyta Panzer General 2 - raj gracza jest z profesjonalnym nadrukiem oraz w pudełku slim z kolorową okładką.
Lista kampanii (opis autora):
1. Za Stalinu, za Rodinu - Kampania rosyjska... no dobra... przypomnijcie sobie zdanie Suworowa: "nienawidzę komunizmu, ale kocham ich broń". Mi zawsze podobały się radzieckie działa pancerne i tak oto mamy ową kampanię. Kampania została w 100% przetestowana wymaga wersji sprzetu minimum z lipca 2001. 15 scenariuszy, wielotorowa, początkowo bardzo trudna.
2. 1939 B - Zauważyłem w e-mailach od Was Panowie, że bardzo często wybieracie na początek kampanię 1939, więc specjalnie dla Was prezent: NOWA KAMPANIA 1939B.
Kampania przedstawia również wojnę obronną Polski w 1939 roku, ale zawiera w większości nowe bitwy. Te które wykorzystałem z poprzedniej zostały znacznie zmodyfikowane. Tym razem walki toczą się tylko z Niemcami i trwają do maja 40 roku. 13 scenariuszy, wielotorowa, trudna.
3. VIVA LA FRANCE! - Kamapania francuska. Od 1939 roku aż do niemieckiego ataku na Francję. Czy jesteś w stanie zmienić losy wojny? 9 scenariuszy, wielotorowa, bardzo trudna.
4. 1939 - Kampania Polska. Czy da się obronić II RP przy pomocy nowego sprzętu? Przy okazji: to była moja pierwsza kampania, więc nie jest najlepsza... 27 scenariuszy, wielotorowa, trudna.
5. ROMMEL IN AFRICA - Kampania niemiecka. Dowodzisz siłami DAK. Kampania jest bardzo dynamiczna. Jest to również jedna z moich pierwszych kampanii. 6 scenariuszy. liniowa, łatwa.
6. WAR IN 1938 - Kampania niemiecka. Co by było, gdyby wojna światowa wybuchła w 1938 roku? 15 scenariuszy, wielotorowa, trudna.
7. 1943 - Kampania niemiecka. Zaczynasz od sformowania grupy pancernej we Włoszech w 1943 roku. Walczysz na froncie zachodnim, by o ile uda Ci się zakończyć wojnę na zachodzie, stanąć przeciwko Armii Czerwonej i zupełnie odwrócić losy wojny. Kampania toczy się do 1946 roku... Długa, wielotorowa. Bardzo trudna - chyba najtrudniejsza z moich kampanii.
8. IMPERIUM - Kampania Brytyjska. Zaczynasz od dowodzenia jednostkami pancernymi BEF w 1940 roku, potem walczysz w Afryce na pustyni. Wojnę kończysz zdobyciem Berlina. Długa, wielotorowa. Trudna
9. FRONT WSCHODNI - Moja ulubiona kampania, średni stopień trudności zawiera częściowo nowe bitwy, częściowo remake oryginalnych. Dowodzisz niemiecką grupą pancerną od początku ofensywy na Francję w 1940 roku, następnym celem jest ZSRR. Kampania niemiecka, 27 scenariuszy, wielotorowa.
10. AMERYKAŃSCY CHŁOPCY - Zawsze ciekawiło mnie, jak Armia Amerykańska, przeciętnie wyszkolona, uzbrojona w sprzęt przeciętnej jakości, dała sobie radę z Wermahtem? Trochę odpowiedzi znalazłem w kilku książkach. Wniosek, jaki się nasuwa jest zaskakujący. Amerykanie zrobili to podobnie do Rosjan: MASĄ. Zobacz jak Ty sobie z tym poradzisz. Od operacji Torch do końca wojny. Zaletą (lub wadą - jak kto woli) jest to, że większość starć rogrywa się na nowych mapach. Dobrze w nią zagrać nowym sprzętem. Kampania amerykańska, 17 scenariuszy, wielotorowa, ile razy na polu walki pojawiają się niemieckie czołgi, tyle razy trudna...
11. WEST FRONT - Kampania niemiecka. Działania na froncie zachodnim w 1940 roku, potem wojna w Afryce. Zobacz jak pójdzie Ci wojna w Afryce, zwłaszcza w sytuacji kiedy do wojny przyłączą się Amerykanie. Kampania niemiecka, 15 scenariuszy, wielotorowa, przeciętny stopień trudności.
12. KAMPANIA WĘGIERSKA - Kampania węgierska, częściowo oparta na dziejach 2 Królewskiej Armii Węgierskiej. Walki z Armią Czerwoną od 1941 do końca. Również starcia wcześniejsze: z Słowacją i Jugosławią. Kampania węgierska, 12 scenariuszy, wielotorowa, bardzo wysoki stopień trudności.
13. FRONT WSCHODNI 2 - Kampania niemiecka, początkowo miła i przyjemna składa się na początku z cze-sci bitew kampanii West Front (nowe wersje) potem, całkowicie nowe bitwy kampanii rosyjskiej. Tak jak było na tym froncie: najpierw łatwo, potem trudniej, wreszcie... Punkty prestiżu obficie występujące w pierwszej części, potem nie będą wystarczały na nic... Kampania niemiecka, 19 scenariuszy, wielotorowa, w końcowych bitwach wysoki stopień trudności.
14. FRONT ZACHODNI 2 - Kampania niemiecka, początkowo miła i przyjemna potem jest gorzej... Na początku spotkacie kilka znanych już z poprzednich kampanii bitew, ale potem będziecie bronili Festung Europa. Zobaczymy jak Wasze lotnictwo poradzi sobie z lotnictwem sprzymierzonych.... Kampania niemiecka, 21 scenariuszy, wielotorowa, trudna.
Ważne linki dotyczące wiadomości:
error b, send email to sikorski_piotr@tlen.pl